Lietuvos Archyvas Geneologinis Medis

Lietuvos archyve išsaugotų bažnytinių ... - Giminės medis

Are you looking for Lietuvos Archyvas Geneologinis Medis? If yes, don’t worry, we are now offering you an easiest way to do that without any issues. By using our below available official links ( which are always up to date), you can get all the access to your account in just one-click:

Lietuvos archyve išsaugotų bažnytinių … – Giminės medis

http://giminesmedis.blogas.lt/726-726.html

Kaip archyvas suskirstė savo rinkinius nežinau, greičiausiai kitaip. Bet Lietuvos archyvo bažnyčių sąrašą kopijavau iš genealogijos svetainės ir jau yra pasitaikę klaidų. Istorija. Kunigaikščio Oginskio rūpesčiu 1777 metais pastatyta bažnyčia. Joje 1801 metų kovo 1 dieną pakrikštytas būsimasis vyskupas Motiejus Valančius.


Archyvas Giminės medis

http://giminesmedis.blogas.lt/tag/archyvas

Lietuvos archyvo bažnyčių sąrašas: Nuo 1865 m. iki 1915 m. Skelbiu vieną iš sąrašų, kuriame galima būtų surasti, kokių bažnyčių dokumentai saugomi archyve. Tai informacija tiems kurie domisi ar yra išlikę konkrečių parapijų knygos. Archyvo fondų apimtys kur kas didesnės ir …


Nepriklausomas virtualus archyvas. Metrikiniai gimimo …

http://www.genmetrika.eu/

Bajorų Gedvilų genealogija (Sant Peterburgo archyvas) Patalpintas naujas žinynas "Vietovės Gudijoje" Atidarytas naujas Čikagos bažnyčių puslapis 2019-02-26 Patalpinta apie 680 fotografuotų knygų Sukurtas puslapis senosioms mišrioms knygoms, kuriose yra gimimo, santuokų ir mirties metrikai.


Susidomėjusiems genealogija – polia.info

http://www.polia.info/Genealogija/archyvai.html

El. p. [email protected] I nternetinė svetainė (beje, šioje svetainėje pateikta daug vertingos informacijos). Archyvas saugomų dokumentų pagrindu, juridiniam ar fiziniam asmeniui pageidaujant, atlieka dokumentų paiešką pagal asmens pateiktą informaciją ir (ar) nurodytą temą bei rengia informaciją apie paieškos rezultatus.

See also  Lietuvos Kunigaiksciai Geneologinis Medis

Genealogija – Vikipedija

https://lt.wikipedia.org/wiki/Genealogija

Jis paliko žymę Lietuvos metraščiuose ir kronikose, jį užfiksavo pirmųjų Lietuvos istorijų autoriai. Be abejonės, pirmiausia tai lietė valdančiąją klasę. Visiems gerai žinoma Lietuvos kunigaikščių kilmės iš romėnų versija, kurios užuomazgos turėjo atsirasti dar XV a.


Sąrašas:Lietuvos didieji kunigaikščiai – Vikipedija

https://lt.wikipedia.org/wiki/S%C4%85ra%C5%A1as:Lietuvos_didieji_kunigaik%C5%A1%C4%8Diai

Valdovai Vaizdas Valdymo metai Komentarai Henrikas Valua: 1573-1574 pabėgęs Lietuvos valdovas Steponas Batoras: 1576-1586: Žygimantas Vaza: 1587-1632: Vladislovas Vaza


Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba – Naujienos

https://www.archyvai.lt/

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.. Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė , tel. (8 5) 265 2255, el. p. [email protected]


Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba – Genealoginė paieška

https://www.archyvai.lt/lt/genealogine-paieska.html

Archyve taip pat saugomi sovietinių partizanų, II pasaulinio karo metais veikusių Lietuvos teritorijoje, dokumentai, dokumentai apie Lietuvos gyventojų evakuaciją į TSRS gilumą II pasaulinio karo metais, būtinąją karinę tarnybą sovietinėje armijoje 1944–1990 m. patvirtinantys dokumentai, 1919–1991 m.


Pradžia Genealogija

https://www.genealogija.lt/

2019 m. gegužės 18 d. naujai įsteigtų asmeninių herbų (h. Kraujelis ir h. Žiemelis) liudijimus pasirašė Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos pirmininkas R. Bimba, dokumentų patikros, genealogijos ir heraldikos komisijos pirmininkas D. Vervečka, heroldas A. Každailis ir kancleris P. Vaniuchinas.


Naujienos lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

Naujienų portalas, kuriame pateikiamos karščiausios naujienos iš Lietuvos ir viso pasaulio. Įvykiai Lietuvoje, videonaujienos, verslas, sportas, komentarai, diskusijos ir daugiau.

Leave a Comment